מבחר של חדרים בירושלים להזמנה , בתי מלון זולים, מלונות בוטיק ירושלים, מלונות רומנטיים, חדרים לפי שעה בירושלים , צימרים בעיר ירושלים והסביבה

מחפשים הזדמנות לעבוד בענף התיירות בירושלים? אם כן, חברת ג'רוזלם רומס מחפשת אנשים מוכשרים ונלהבים להצטרף לצוות שלנו. חברתנו מחפשת אנשים בעלי תשוקה לטיולים.

המועמד האידיאלי צריך להיות בעל כישורי תקשורת מצוינים ולהיות מסוגל לעבוד היטב עם אחרים. וגם להכיר את הטרנדים העדכניים ביותר בענף התיירות ולהיות מסוגלים לחשוב מחוץ לקופסה בכל הקשור ליצירת אסטרטגיות שיווק חדשניות. אם זה נשמע לך, אל תהסס – הגש בקשה עכשיו!

אם אתם מחפשים הזדמנות לעשות שינוי בענף התיירות? חברת ג'רוזלם רומס מחפשת אדם נלהב ומוטיבציה להצטרף לצוות שלנו. את/ה תהיה אחראי לפיתוח אסטרטגיות שיווק, יצירת תוכן ומעורבות עם לקוחות. את/ה. צריך להיות בעל כישורי תקשורת מצוינים, להיות מאורגן מאוד ובעל ניסיון בתעשיית התיירות. אם אתה מעוניין בתפקיד זה, הגש מועמדות עכשיו בטופס הצור קשר!

משרות נוספות בחברת ג'רוזלם רומס בסניף ירושלים:

 • מנהל/ת דסק הטיולים בירושלים.
 • לחברתנו בסניף ירושלים דרוש/ה מתאם/ת קבוצות.
 • מנהל/ת מכירות תיירות נכנסת.

  Booking.com

  או בחר/י אזור להצגת החדרים

  Booking.com

  באתר ההזמנות שלנו תוכלו להזמין מלונות בירושלים , דירות בירושלים שנמצאות בפריסה רחבה של שכונות בעיר ירושלים והסביבה. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי ללון בעיר ירושלים עליכם לבחור באחד מהשכונות בירושלים המופיעות באתר ולבחור את המלון או הדירה שמתאימה לתקציב שלכם.

  דרושים לחברת התיירות ג'רוזלם רומס