התארחו בבית הארחה סנט אנדרו

הזמנת חדר במלון הסקוטי ירושלים – בית הארחה סנט אנדרו מלון סקוטי בירושלים

מלון סקוטי סנט אנדרו בירושלים מספק אירוח סמוך לעיר העתיקה.


Booking.com

או בחר/י אזור להצגת החדרים

בית הארחה הסקוטי בירושלים הוא בית הארחה הממוקם בלב ירושלים. זהו מקום מושלם עבור תיירים ועולי רגל לשהות בו בעת ביקור בעיר הקודש.

בית ההארחה הסקוטי הוא בית הארחה הממוקם בלב ירושלים. הוא מנוהל על ידי סקוטים ומציע לינה לתיירים המבקרים בעיר הקודש. המלון קיים מאז 1882 ויש לו היסטוריה עשירה שניתן לראות מהארכיטקטורה ועד לחדריו.

אחד המלונות המפורסמים וההיסטוריים בירושלים הוא בית ההארחה הסקוטי. נבנה בשנת 1924, הוא מהווה נקודת ציון בירושלים במשך עשורים רבים. המלון שימש כמקום מגורים לדיפלומטים וחיילים בריטים ואמריקאים רבים, וכן היה מלון לדיפלומטים ממדינות אחרות.

בית ההארחה הסקוטי ממוקם על הר הזיתים, שם נצלב ישו. הוא משקיף על גן גת שמנים ועמק קדרון. הנוף הנשקף ממרפסת הגן שלו מציע את אחד הנופים המרהיבים בירושלים.

בית ההארחה הסקוטי נבנה בשנת 1887 וממוקם בלב ירושלים. הוא שופץ ושוחזר על ידי האדריכל חיים רבין, ששמר על מאפייניו המקוריים.

כנסיית סנט אנדרו היא כנסייה פרסביטריאנית שנוסדה בשנת 1857 על ידי מיסיונרים בריטים ואמריקאים. בכנסייה חברים פעילים רבים המחויבים למשימה של הכנסייה.

סנט אנדרו ממוקמת בירושלים, ישראל, והיא נבנתה באתר של מנזר נוצרי עתיק שנהרס על ידי הרומאים בשנת 614 לספירה. הכנסייה פתוחה לכל האנשים מכל העדות והדתות החולקים את מחויבותה לשלום, צדק ופיוס בין בני דתות ותרבויות שונות.

כנסיית אנדרו הקדוש בירושלים היא כנסייה עתיקה שלפי האמונה היא המקום בו נצלב אנדרו הקדוש. הוא ממוקם בהר ציון בירושלים.

הכנסייה נבנתה על ידי הצלבנים בשנת 1140, ומאז נבנתה מחדש מספר פעמים. הבנייה מחדש האחרונה התרחשה לאחר מלחמת ערב-ישראל ב-1948.

סנט אנדרו ירושלים היא אטרקציה תיירותית פופולרית מכיוון שהיא אחת מהכנסיות הצלבניות הבודדות שנותרו בירושלים שלא הוסבו למסגדים או מוזיאונים.